2. října 2021 Cabaret des Péchés, Brno

Finále

Detailní hodnocení - všechny kategorie

kategorie Amatérky

kategorie Low Flow

kategorie Profesionálky

kategorie Elite

kategorie Low Flow Groups

 

Semifinále

 Kategorie Amatér

Výsledky 2020

Pořadí Jméno Body Videolink
1. Anastasija Artemjeva 35,750 Video
2. Martina Havelková 34,500 Video
3. Jana Gregorová 30,750 Video
4. Aneta 29,000 Video
5. Julia Astrum 27,000 Video
6. Marie Mrázová 25,500 Video
7. Anja Raven 25,250 Video
8. Věra Krulichová 23,250 Video
9. Andy 23,000 Video
10. Vilma Táborská 23,000 Video
11. Tana 22,500 Video
12. Kris 22,417 Video
13. Valeriya Chigovanina 22,250 Video
14. Pája 22,250 Video
15. Lucie 21,000 Video
16. Darya Maslakova 19,000 Video
17. Zden Ka 13,000 Video

Podrobné výsledky kategorie Amatér 2020 ZDE.

Výsledky 2021 (všichni soutěžící postupují do finále)

Pořadí Jméno Body Videolink
1. Elena Bolshevykh - PŘEŘAZENA DO KAT. PROFESIONÁL 28,500 Video
2. Táňa Schwarz 28,500 Video
3. Lucie 22,000 Video
4. Kris 21,000 Video
5. Sherry 20,750 Video

Podrobné výsledky kategorie Amatér 2021 ZDE.

Kategorie Profesionál

Výsledky 2020

Pořadí Jméno

Body

Videolink
1. Zuzanna Nachyła 42,500 Video
2. Alaina 39,750 Video
3. Helena Kacbundová 35,000 Video
4. NATALIII_G 33,500 Video
5. Fína 32,250 Video
6. Olga 31,500 Video
7. Anna Labartkava 31,250 Video
8. Coco Tiger 30,500 Video
9. Maria Kuzmina 28,250 Video
10. Dushi 27,500 Video
11. Sisa Soli 27,000 Video
12. Krista 26,500 Video
13. Pole Katy 22,500 Video
14. Natalia Exotic 17,250 Video
15. Jana Němcová 13,500 Video

Podrobné výsledky kategorie Profesionál 2020 ZDE.

Výsledky 2021 (všichni soutěžící postupují do finále)

Pořadí Jméno

Body

Videolink
1. JOJO 33,500 Video
2. Krista 26,750 Video
3. Zuzana Škopíková 20,500 Video
4. Kat 12,500 Video

Podrobné výsledky kategorie Profesionál 2021 ZDE.

Kategorie Elita

Výsledky 2020

Pořadí Jméno Body Videolink
1. Tamara Havlíková 44,000 Video
2. Anna 43,500 Video
3. Alyona Amber 43,250 Video
4. Malwina GS 43,000 Video
5. Jull Nachtigallová 40,250 Video
6. Kamila Urbanová 39,250 Video
7. Klaudia 39,000 Video
8. Stachoweedz 37,750 Video
9. Denisa Hais 36,000 Video
10. Tereza Kobrlová 35,000 Video
11. Megi 34,750 Video
12. Romana Zahálková 28,250 Video
13. Eva 26,000 Video

Podrobné výsledky kategorie Elita 2020 ZDE.

Výsledky 2021 (všichni soutěžící postupují do finále)

Pořadí Jméno Body Videolink
1. Pavlína Ottová 36,250 Video
2. Megi 34,250 Video
3. Lucie Smýkalová 29,750 Video

Podrobné výsledky kategorie Elita 2021 ZDE.

Kategorie Low Flow

Výsledky 2020

Pořadí Jméno Body Videolink
1. Black Bird 41,500 Video
2. Jull Nachtigallová 34,250 Video
3. Cookie Anastasia 32,750 Video
4. Kara Katz 32,500 Video
5. K. O'Connor 31,500 Video
6. Power Ballerina 30,250 Video
7. Jaroslava Kotábová 30,000 Video
8. Anna Labartkava 29,000 Video
9. Stachoweedz 28,000 Video
10. Maria Kuzmina 26,750 Video
11. Daniela Šikulová 24,750 Video
12. Ivana Cincibusová 22,250 Video
13. Klára Novotná 22,000 Video
14. Mária Vargová 16,750 Video
15. Sara 13,750 Video

Podrobné výsledky kategorie Low Flow 2020 ZDE.

Výsledky 2021 (všichni soutěžící postupují do finále)

Pořadí Jméno Body Videolink
1. White Rabbit 31,750 Video
2. Anna 30,250 Video
3. Klára Novotná 23,500 Video
4. Maya 20,500 Video
5. Ivana Cincibusová 20,250 Video

Podrobné výsledky kategorie Low Flow 2021 ZDE.

Kategorie Low Flow Groups

Výsledky 2020

Pořadí Jméno Body Videolink
1. Double Claire 37,750 Video
2. Duo Black Widows 37,000 Video
3. Decadancers 35,750 Video
4. Ivana & Hana 34,500 Video
5. CFD babes 33,500 Video
6. Hips&Heels 31,500 Video
7. Five On Fire 29,750 Video
8. Pepper & Ginger 26,000 Video
9. Ruby Dance Show 26,000 Video
10. Double Trouble 25,000 Video
11. Lucie Šálená, Věra Krulichová 23,000 Video
12. The Beasts 22,750 Video

Podrobné výsledky kategorie Low Flow Groups 2020 ZDE.

Výsledky 2021 (všichni soutěžící postupují do finále)

Pořadí Jméno Body Videolink
1. Mysz & Kaczka 27,000 Video

Podrobné výsledky kategorie Low Flow Groups 2021 ZDE.